menu

رویداد‌های یاشاگروپ

هلدینگ یاشا گروپ مجموعه‌ای معتبر در زمینه خرید و اجاره ملک در ترکیه است که سال‌ها سابقه کار و کسب تجربه در این زمینه باعث شده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

در این صفحه به رویداد‌های مرتبط با مجموعه یاشاگروپ خواهیم پرداخت. 

برای دریافت مشاوره خرید ملک در ترکیه یا اجاره می‌توانید از مشاوره رایگان مجموعه یاشاگروپ بهره‌مند شوید.

تلفن تماس: 91306513 -021

رویداد‌هایی که یاشاگروپ در آن‌ها حضور داشته است

مجموعه یاشاگروپ به عنوان معتبر‌ترین مجموعه در زمینه اجاره ملک در ترکیه در رویداد‌های مختلفی در این حوزه حضور داشته است. تلاش ما تسهیل فرایند خرید ویلا در ترکیه برای شما عزیزان است از این رو در این همایش‌ها حضور یافته‌ایم تا نیازهای شما را شناسایی کنیم.

جناب آقای محمد نوازی، سفیر محبوب یاشاگروپ

باعث افتخار است که اعلام کنیم یکی از بازیکنان پیشکسوت مطرح تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال جناب آقای محمد نوازی به عنوان سفیر یاشاگروپ مشغول به فعالیت شدند. ایشان که اکنون در سمت مربی تیم فوتبال استقلال در کنار آقای نکونام مشغول به فعالیت هستند، ضمن همکاری با هلدینگ یاشاگروپ، در رویدادهای مرتبط با این هلدینگ شرکت کرده و از مزایای سرمایه گذاری در کشور ترکیه خواهند گفت.

شرکت در نمایشگاه خصوصی صنعت ساختمان

شرکت یاشاگروپ در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان تهران (متکسپاد) متریال، تجهیزات و تاسیسات ساختمانی برند در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش در تاریخ چهارم تا ششم تیر ماه 1402.

در این نمایشگاه سه روزه، تیم یاشاگروپ ضمن ارائه فرصت‌های خاص سرمایه گذاری در کشور ترکیه، به پرسش‌های شرکت کنندگان نیز پاسخ داند و در فضای تعاملی به بررسی ظرفیت‌های موجود و آینده سرمایه گذاری خارجی پرداختند.

در این رویداد، بازیکن مطرح پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال جناب آقای محمد نوازی به عنوان سفیر یاشاگروپ حضور به هم رساندند که گرمای مضاعفی به این نمایشگاه بخشیدند.

در ادامه شاهد تصاویر این همایش هستید.

حضور یاشاگروپ در رویداد گردهمایی مدیران حامی اصفهان

در 17 اردیبهشت ماه سال 1402 هلدینگ یاشاگروپ در رویداد گردهمایی مدیران حامی اصفهان در هتل بین‌المللی کوثر اصفهان شرکت کردند.

رویداد گردهمایی مدیران حامی (HMG) در روز دوشنبه مورخ 1402/02/81 از ساعت 16 الی 20 در شهر زیبای اصفهان در “هتل کوثر اصفهان” برگزار گردید. این رویداد توسط شرکت سپید حامی پیشرو “با هدف ارائه راهکارهای عملیاتی برای حفظ و توسعه کسب و کارها در شرایط مختلف از جمله در بحران‌های اقتصادی و به پشتوانه تجربه‌های ارزشمند اقتصادی و مدیریتی” برگزار گردید که حامی اختصاصی این رویداد شرکت یاشاگروپ بود.

در گردهمایی مدیران حامی (HMG) مدیران کارخانه‌های تولیدی و شرکت‌های خدماتی و صاحبین کسب و کارهای موفق که در دوره‌های خاص سپید حامی پیشرو حضور داشتند. هدف اصلی این رویداد، شبکه سازی تجاری این افراد موفق و هم نشینی با آنان جهت انتقال تجربیات مدیریتی و اقتصادی موفق است.

به علاوه در این نشست، محورهای تخصصی مدیریت کسب و کار نیز مورد صحبت قرار گرفت. محور اصلی صحبت در گردهمایی مدیران حامی (HMG) در اردیبهشت ماه، تحلیل وضعیت اقتصاد ایران در سال 1402 و راهکارهای مدیریت استراتژیک با نگاه ملی و بین المللی بود.

در پنل تخصصی این رویداد جناب آقای دکتر نوید سعیدی رضوانی به نمایندگی از شرکت یاشاگروپ به بیان فرصت‌های سرمایه گذاری املاک در کشور ترکیه پرداختند و آقای دکتر حامد یزدی نیز به نمایندگی از شرکت سپید حامی پیشرو، پرسش‌های حاضرین را مطرح و جمع بندی کردند.

تصاویر و ویدئو‌های ضبط شده از این گردهمایی در ادامه قرار داده شده است.

حمایت یاشاگروپ از از رویداد فعالان صنعت ساختمان ایران و ترکیه

حضور و حمایت یاشاگروپ از اولین رویداد بین‌المللی فعالان صنعت ساختمان ایران و ترکیه در شهر استانبول و در هتل شرایتون در مارس 2023 برگزار گردید. 

در این برنامه، که توسط گروه حامی برگزار شد، سازندگان، طراحان و کنشگران حوزه ساخت و ساز ایران و ترکیه در کنار هم به بررسی فرصت‌های پیش رو پرداختند. جناب آقای رامین شیرازی مدیر هلدینگ یاشاگروپ ضمن ارائه سخنرانی، گزارشی از پیشرفت‌های مجموعه در حوزه کاری خود به دیگر حاضران ارائه دادند.

Call: +905013341234