menu

خرید ویلا در ترکیه

شهر

منطقه

تعداد خواب

تعداد خواب - slider
1اتاق10اتاق

طبقه

طبقه - slider
1طبقه10طبقه

متراژ خانه

متراژ خانه - slider
30متر مربع1000متر مربع
newly-built-or-old-house

مشخصات رفاهی

چک باکس ویژگی‌های خانه

منظره

View
تصویر شاخص ویلا اسکای فال کارگیجاک
آلانیا
515
5
2.200.000 یورو
تصویر شاخص ویلا گلدسیتی از بیرون
آلانیا
200
2
600.000 یورو

آب و هوای ترکیه و وجود دریا این کشور را به یکی از انتخاب‌های‌ خارجی‌ها برای خرید خانه‌های ویلایی تبدیل کرده است. اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که به ترکیه به چشم مقصدی برای مهاجرت یا کشوری برای سرمایه گذاری نگاه می‌کنید، با دریافت مشاوره تخصصی از هلدینگ یاشاگروپ سرمایه گذاری امن و پربازدهی را تجربه خواهید کرد. علاوه بر خرید آپارتمان و خرید زمین در ترکیه، بررسی رفتار خارجی‌ها در این کشور نشان می‌دهد که آن‌ها از خرید ویلا در استانبول ترکیه نیز استقبال می‌کنند.

وجود امنیت اقتصادی بیشتر در این کشور نسبت به ایران موجب شده است سیلی از ایرانیان برای خرید زمین در ترکیه اقدام کنند. آیا تمامی این افراد سرمایه گذاری درستی خواهند داشت؟ موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه آنطور که به نظر می‌رسد هم ساده نیست. قوانین و تبصره‌های زیادی وجود دارد که اگر از آن‌ها مطلع نباشید و اقدام به سرمایه گذاری کنید، ممکن است متحمل ضررهای مالی زیادی شوید.

علاوه بر این برای آشنایی با مراحل خرید خانه در ترکیه و کلیه اقدامات مربوط به آن می‌توانید به سایت یاشاگروپ مراجعه نمایید.

چگونه اقدام به خرید ویلا در استانبول ترکیه کنیم؟

تصویر ویلا استخر دار در ترکیه

ترکیه یک کشور توریستی است که سالانه پذیرای تعداد زیادی گردشگر از کشورهای مختلف به‌ویژه ایران است. علاقه توریست‌ها به شهرهای ساحلی این کشور، صنعت ویلاسازی در ترکیه را متحول کرده است. در حال حاضر شاهد ساختمان‌های ویلایی لوکسی در شهرها و مناطق مختلف هستیم. این بدین معنی است که در خرید ویلا در ترکیه استانبول محدودیتی ندارید و فقط کافیست میزان بودجه خود را عنوان کنید تا کارشناسان یاشاگروپ بهترین ویلای هر منطقه را برای خرید به شما معرفی کنند.

شرایط اخذ شهروندی با خرید ویلا در ترکیه

برای دریافت شهروندی و پاسپورت ترکیه باید میزان سرمایه گذاری شما از طریق خرید ملک متناسب با قوانین جدید اعلام شده از سوی دولت ترکیه باشد. در سال‌های قبل با خرید ملکی به ارزش 250 هزار دلار می‌توانستید اقامت مادام‌العمر این کشور را دریافت کنید اما طبق قوانین جدید سال 2023 این رقم به 400 هزار دلار افزایش یافته است.

بنابراین اگر ویلایی بخرید که نزدیک به 20 میلیارد تومان ارزش داشته باشد، به راحتی می‌توانید شهروندی و پاسپورت این کشور را برای خود، همسر و فرزندان زیر 18 سال دریافت کنید.

خرید ویلا در استانبول و دریافت اقامت موقت

تصویر ویلا در ترکیه

اگر میزان سرمایه‌ای که در اختیار دارید برای دریافت اقامت دائم کفایت نمی‌کند، می‌توانید ویلایی قیمت مناسب‌تر خریداری کنید و از این طریق اقامت موقت ترکیه را دریافت کنید. حداقل میزان ارزش ملک برای دریافت اقامت موقت در شهرهایی چون استانبول یا آنتالیا 75 هزار دلار است. آیا راه دیگری هم برای دریافت اقامت موقت وجود دارد؟

شرایط خود را به صورت دقیق با کارشناسان هلدینگ یاشاگروپ در میان بگذارید تا طبق شرایط و میزان سرمایه شما، بهترین راهی که از طریق آن می‌توانید اقامت بگیرید را به شما معرفی کنیم. یکی دیگر از راه‌های دریافت اقامت موقت ترکیه اجاره ملک در ترکیه است. شما می‌توانید با اجاره یک واحد آپارتمان یا خانه ویلایی در ترکیه، اقامت توریستی بگیرید.

کمترین سرمایه ممکن برای خرید ویلا در کشور ترکیه

شما می‌توانید با کمترین سرمایه ممکن نسبت به ایران اقدام به خرید یک واحد آپارتمان در ترکیه کنید. برای مثال خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان هم امکان‌پذیر است. برخی از مراجعین ما می‌پرسند آیا با 500 میلیون تومان می‌توان در ترکیه خانه ویلایی نیز خریداری کرد؟ با توجه به اینکه خانه‌های ویلایی عموما متراژ بیشتری نسبت به آپارتمان‌های کوچک 500 میلیون تومانی دارند و همچنین در مناطق خوش و آب هوای ترکیه و نزدیک به دریا قرار گرفته‌اند، نیازمند سرمایه بیشتری برای خرید هستند.

با 500 میلیون تومان امکان اجاره ویلا در ترکیه وجود دارد اما برای خرید یک ویلای نه چندان بزرگ و با امکانات حداقلی، باید حدود 500 هزار لیر هزینه کنید. به عبارتی اگر 1.300.000.000 تومان سرمایه دارید، یاشاگروپ مناسب‌ترین خانه‌های ویلایی را برای خرید به شما پیشنهاد می‌دهد.

خرید ویلا در ترکیه به پول ایران چقدر می‌شود؟

قیمت خرید ویلا در استانبول تحت تاثیر فاکتورهای زیادی متغیر است. شهری که در آن قصد خرید ویلا دارید، امکانات ویلا، معماری و طراحی آن، فاصله آن از دریا، فاصله از امکانات شهری، امنیت و… همگی جزو مواردی هستند که موجب تنوع قیمتی ساختمان‌های ویلایی در ترکیه شده‌اند. انتخاب شهر و محله از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت به شمار می‌رود. طبیعتا اگر قصد داشته باشید در استانبول و محله‌های معروفی چون کادیکوی، ببک، اورتاکوی یا لوازم اقدام به خرید ویلا کنید باید سرمایه بیشتری داشته باشید.

اما قیمت خرید ویلا در ترکیه به پول ایران با امکانات معمولی در مناطق متوسط از 500 هزار لیر شروع می‌شود. با نرخ روز لیر (2600 تومان به تاریخ سوم اردیبهشت ماه 1402) با سرمایه‌ای در حدود 1.300.000.000 می‌توانید اقدام به خرید ویلا در استانبول کنید. توجه داشته باشید که این مبلغ حداقل میزان سرمایه گذاری برای خرید یک ویلا در ترکیه است. اگر ویلایی مجهزتر و در جایی بهتر بخواهید باید به مبالغ بالای 800 هزار لیر فکر کنید.