menu

خرید ملک در آنتالیا

شهر

منطقه

تعداد خواب

تعداد خواب - slider
1اتاق10اتاق

طبقه

طبقه - slider
1طبقه10طبقه

متراژ خانه

متراژ خانه - slider
30متر مربع1000متر مربع
newly-built-or-old-house

مشخصات رفاهی

چک باکس ویژگی‌های خانه

منظره

View

افزایش چشمگیر قیمت آپارتمان در آنتالیای ترکیه، این شهر را به یک گزینه بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری با سود زیاد تبدیل کرده است. آیا می‌دانستید ایرانی‌ها رتبه دوم خرید ملک در ترکیه را به خود اختصاص داده‌اند؟ پس از زمین لرزه سهمگین ترکیه که در اوایل فوریه سال 2023 رخ داد، تصور کارشناسان بر این بود که تمایل افراد خارجی به‌ویژه ایرانیان به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه کاهش خواهد یافت. اما آمار و ارقام بررسی شده توسط هلدینگ یاشاگروپ خلاف این ادعا را نشان می‌دهد.

اگر نگاهی به آمار خرید ملک در آلانیا و آنتالیا بیندازید، مشاهده می‌کنید که ایرانی‌ها در ماه‌های فوریه و ژانویه چیزی در حدود 972 فقره آپارتمان را در شهرهای این کشور علی‌الخصوص آنتالیا خرید و فروش کرده‌اند؛ بنابراین می‌توان به جرات گفت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آنتالیا همچنان از مهم‌ترین گزینه‌های انتخابی ایرانی‌هاست.

اگر به خرید آپارتمان در آنتالیا فکر می‌کنید؟ برای دریافت مشاوره تخصصی با هلدینگ یاشاگروپ، موسسه قانونی مهاجرتی و سرمایه گذاری در ترکیه، در ارتباط باشید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا ریسک سرمایه گذاری از طریق خرید آپارتمان در آنتالیا را برای شما کاهش دهیم. اغلب افرادی که بدون راهنما اقدام به سرمایه گذاری در کشورهای خارجی به‌ویژه ترکیه کرده‌اند، از تصمیم خود رضایت ندارند. ما اینجاییم تا شما با اطلاع از تمامی موارد قانونی و اقتصادی، بهترین تصمیم را برای سرمایه خود بگیرید.

خرید ملک در آنتالیا ترکیه راهی پرسود برای سرمایه گذاری شناخته می‌شود؛ اما از تمامی دغدغه‌ها که بگذریم، پیدا کردن یک موسسه مورد اطمینان، باسابقه و حرفه‌ای در اموری چون سرمایه گذاری و خرید و فروش، خود دغدغه بزرگ‌تری است که یاشاگروپ درصدد برطرف کردن این دغدغه شما عزیزان است. کافیست یکبار از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید و سپس اقدام کنید.

چرا خرید ملک در آنتالیا ترکیه را توصیه می‌کنیم؟

تصویر ملک در ترکیه

آنتالیا یکی از شهرهای زیبا و دیدنی کشور ترکیه است که با جاذبه‌های خود توانسته سهم زیادی از صنعت توریسم و گردشگری این کشور را به خود اختصاص دهد. آنتالیا در جنوب کشور ترکیه واقع شده و گذشته از موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد، امکانات و پیشرفت چشمگیر آن طی سال‌های اخیر، این شهر ساحلی را به یکی از مقاصد اصلی سرمایه گذاران خارجی تبدیل کرده است. اگر به دنبال یک فرصت سرمایه گذاری با سوددهی بالا هستید، هلدینگ یاشاگروپ خرید خانه در آنتالیا را پیشنهاد می‌کند.

آیا به خرید ملک در آنتالیای ترکیه به چشم فرصتی برای سرمایه گذاری نگاه می‌کنید یا قصد دارید آنتالیا را برای ادامه زندگی و مهاجرت انتخاب کنید؟ در هر صورت هیچ تفاوتی نمی‌کند چرا که آنتالیا فرصت‌های استثنایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌دانستید قیمت آپارتمان در آنتالیا به نسبت سایر شهرهای این کشور مناسب‌تر است؟

مزایای خرید ملک و آپارتمان در آنتالیا ترکیه

اگر میزانی سرمایه داشته باشید، احتمالا راه‌های زیادی به نظرتان برسد که می‌توانند سودده باشند. بنابراین اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که از مزایا و معایب هر یک از آن‌ها به درستی مطلع شوید و سپس اقدام کنید. 

در ادامه مزایای خرید خانه در آنتالیا را مشاهده می‌کنید:

  • با خرید خانه به ارزش 75 هزار دلار در آنتالیا، اقامت موقت این کشور را دریافت خواهید کرد.
  • قیمت خرید ملک در آنتالیا نسبت به سایر شهرهای این کشور مناسب‌تر است.
  • با خرید خانه در ترکیه یا اجاره خانه در آنتالیا می‌توانید به ادامه زندگی خود در یک شهر ساحلی، زیبا و خوش آب و هوا فکر کنید.
  • طی سال‌های اخیر قیمت مسکن در ترکیه و شهری چون آنتالیا رو‌به‌افزایش بوده است و این تضمینی برای حفظ سرمایه شما خواهد بود.
  • اگر توانایی خرید آپارتمان در آنتالیا به صورت تمام نقد ندارید، می‌توانید به صورت اقساطی یا استفاده از وام‌های بانکی ملک مورد نظر خود را خریداری کنید.

مزایای خرید ملک و آپارتمان در آنتالیا فراتر از موارد ذکر شده است. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید.

خرید و فروش آپارتمان در آنتالیا به ساده‌ترین شکل ممکن با یاشاگروپ

اگر می‌خواهید سرمایه خود را از طریق خرید آپارتمان در آنتالیا یا خرید ملک در آلانیا حفظ کنید، طبیعی است که بترسید یا قدرت ریسک نداشته باشید. با شرایط اقتصادی کنونی، اگر حساب شده اقدام نکنید ممکن است با یک اشتباه همه یا بخشی از سرمایه خود را از دست بدهید. یاشاگروپ هدف اصلی خود را بر روی آسان‌تر کردن فرایند خرید و فروش آپارتمان در آنتالیا ترکیه متمرکز کرده است. ما از ابتدا تا پایان این مسیر همراه شما هستیم تا بر روی سرمایه خود بهترین برنامه ریزی را داشته باشید.

نداشتن یک راهنمای حرفه‌ای، عدم تجربه کافی در زمینه خرید و فروش ملک، نداشتن اطلاعات درست از وضعیت ملک در ترکیه، عدم شناخت کافی به شهرها و محله‌های ترکیه و… همگی از مواردی هستند که ریسک سرمایه گذاری را افزایش می‌دهند. کارشناسان هلدینگ یاشاگروپ در کنار شما هستند تا مهاجرت و خرید آپارتمان در آنتالیا ترکیه یک تصمیم لذت‌بخش، منطقی و پرسود برای شما باشد.

فرصتی اقتصادی برای خرید خانه در آنتالیا با قیمت مناسب

تصویر ملک در آنتالیا

چرا ملک و آپارتمان در آنتالیا ارزان است؟ اگر بخواهید از استانبول به آنتالیا بروید، چیزی حدود یک ساعت و نیم فاصله هوایی را باید طی کنید. همین میزان فاصله آنتالیا از پایتخت، موجب شده است که قیمت ملک و خانه در این شهر نسبت به دیگر شهرهای نزدیک به استانبول ارزان‌تر باشد. اگر می‌خواهید اقدام به خرید آپارتمان در آنتالیا کنید اما اطلاعات درستی از قیمت خانه در آنتالیا ندارید، از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره تخصصی تماس بگیرید.

کارشناسان هلدینگ یاشاگروپ توصیه می‌کنند پیش از خرید ملک در آنتالیا ترکیه هدفتان را از این اقدام به درستی مشخص کنید چرا که قیمت ملک در محله‌های مختلف آنتالیا تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد. قطعا فاکتورهای انتخاب یک محله برای زندگی با انتخاب خرید ملکی در یک محله صرفا برای سرمایه گذاری متفاوت‌اند و همین فاکتورها قیمت و ارزش خرید ملک در آنتالیا ترکیه را تعیین می‌کنند.

کارشناسان هلدینگ تخصصی یاشاگروپ هر روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

آیا خرید خانه در آنتالیا ترکیه راهی مناسب برای سرمایه گذاری است؟

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشورمان در حال حاضر، تمامی افرادی که سرمایه‌ای دارند به دنبال راهی برای حفظ ارزش پول خود هستند؛ راهی که سوددهی و بازدهی مناسبی داشته باشد. در این میان خرید ملک و خرید خانه در آنتالیا یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های پیش‌رو برای ایرانیان است. شما با سرمایه گذاری از طریق خرید خانه در آنتالیا ترکیه می‌توانید اقامت موقت این کشور را دریافت کنید. از طرفی نزدیکی ترکیه به ایران، موقعیت جغرافیایی و جاذبه‌های گردشگری آن همگی سبب شده‌اند این کشور از نظر ایرانی‌ها مقصد مناسبی برای مهاجرت باشد.

اما سوالی که اغلب کاربران ما می‌پرسند این است که آیا خرید خانه در آنتالیا اقدامی عقلانی است؟ موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که خرید مسکن و ملک در همه ایام به عنوان امن‌ترین روش سرمایه گذاری و حفظ ارزش سرمایه شناخته شده است. از طرفی اگر نگاهی به آمار وضعیت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ترکیه بیندازید متوجه خواهید شد که این کشور در بازار اقتصاد جهانی موقعیت رو‌به‌‌رشدی دارد. با همه این تفاسیر به نظر شما سرمایه گذاری در ترکیه منطقی است یا خیر؟!

به خاطر داشته باشید که خرید آپارتمان در آنتالیا ترکیه تنها راهی برای حفظ سرمایه نیست؛ بلکه اگر این اقدام با کمک یک راهنما حرفه‌ای صورت بگیرد که سال‌هاست در این زمینه دارای تجربه است، خرید ملک در ترکیه راهی برای افزایش سرمایه نیز محسوب می‌شود.

بهترین مناطق برای خرید ملک در آنتالیای ترکیه

با یک نظرسنجی از ایرانیان مقیم در آنتالیای ترکیه متوجه خواهیم شد که اغلب خارجی‌هایی که این شهر را برای ادامه زندگی خود انتخاب کرده‌اند، از کیفیت زندگی در آنجا رضایت دارند. بنابراین می‌توان نتیجه‌گیری کرد که اغلب محله و مناطق آنتالیا، برای خرید ملک در ترکیه مناسب هستند. با این حال نمی‌توان از یک‌سری تفاوت‌ها چشم‌پوشی کرد.

به عنوان مثال قیمت خرید آپارتمان در آنتالیا در مناطقی که نزدیک‌تر به ساحل هستند، بیشتر از مناطق دور از دریاست. همچنین برخی مناطق مانند منطقه لارا در آنتالیا بافتی جدیدتر به نسبت محله‌های قدیمی این شهر دارد. طبیعی است که این فاکتورها در قیمت خرید ملک در آنتالیای ترکیه تاثیر گذار هستند. دیگر مناطق آنتالیا که مورد استقبال سرمایه گذاران خارجی هستند:

منطقه ایشیکلار

اگر قیمت خرید خانه در آنتالیا در منطقه‌ای چون لارا بیش از میزان بودجه سرمایه گذاری شما بود، می‌توانید به منطقه‌هایی چون ایشیکلار فکر کنید. در محله‌های این منطقه با قیمتی پایین‌تر در صورت داشتن یک راهنمای باتجربه، می‌توانید اقدام به خرید ملک‌هایی آینده‌دار کنید.

منطقه کنیالتی

در غرب آنتالیا به دنبال خرید ملک برای سرمایه گذاری هستید؟ یکی دیگر از گزینه‌های پیشرو و توصیه شده از سوی هلدینگ یاشاگروپ منطقه کنیالتی است. از نظر سطح کیفیت زندگی و امکانات با منطقه لارا برابری می‌کند اما به دلیل اینکه به نسبت لارا از فرودگاه دورتر است، قیمت ملک هم در آنجا کمی پایین‌تر است؛ بنابراین اگر یک شهر ساحلی می‌خواهید که می‌توان آن را تمیزترین ساحل دنیا نیز دانست، نام منطقه کنیالتی را به خاطر بسپارید.

منطقه کوندو

کوندو یکی از مناطق لوکس، اعیان‌نشین و معروف شهر آنتالیا است. اگر بودجه زیادی برای سرمایه گذاری دارید، طبیعی است که انتخاب‌های بیشتر و بهتری از این منطقه خواهید داشت. با این حال اگر موقعیت و امکانات این منطقه شما را نیز مجذوب خود کرده است، برای یک سرمایه گذاری با ریسک کمتر در کوندوی آنتالیا حتما از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

امکان دریافت اقامت با خرید خانه در آنتالیا ترکیه

یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران سایت از مشاوران یاشاگروپ این است که آیا با اجاره خانه در آنتالیا یا خرید ملک امکان دریافت اقامت وجود دارد؟ خرید خانه در آنتالیا ترکیه تنها فرصتی برای سرمایه گذاری نیست؛ بلکه برای مهاجرت، دریافت اقامت و حتی تابعیت ترکیه نیز یک گزینه عالی به نظر می‌رسد. با خرید خانه در آنتالیا شما می‌توانید اقامت کوتاه مدت این کشور را دریافت کنید. برای خرید ملک در ترکیه با ما در ارتباط باشید.

چگونه با خرید خانه در آنتالیا اقامت دائم بگیریم؟

طبق قوانین کشور ترکیه در سال 2023 اگر می‌خواهید شهروندی این کشور را از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک دریافت کنید، ملک خریداری شده توسط شما باید ارزشی بیش از 400 هزار دلار داشته باشد. این شهروندی علاوه بر فرد سرمایه گذار به همسر و فرزندان زیر 18 سال وی نیز تعلق خواهد گرفت. اما باید بدانید که برای فروش آپارتمان در آنتالیا که به قصد دریافت شهروندی خریداری کرده‌اید، حتما باید 3 سال منتظر بمانید.

از طرفی اگر ملک را به صورت اقساطی خریداری کرده باشید یا ملکی خریداری کنید که پیش از شما شخص دیگری بر روی آن ملک درخواست شهروندی داده باشد، این امکان از شما سلب خواهد شد. ما در هلدینگ یاشاگروپ شما را از تمامی این نکات و قوانین آگاه خواهیم کرد تا با دید وسیع‌تری دست به سرمایه گذاری بزنید.

حداقل میزان سرمایه گذاری برای خرید خانه در آنتالیا‌

ارزش ملکی که خریداری می‌کنیم باید چقدر باشد تا بتوانیم اقامت موقت ترکیه را دریافت کنیم؟ حداقل میزان سرمایه گذاری خرید ملک برای اقامت موقت در شهرهای ترکیه با یکدیگر متفاوت است. اگر می‌خواهید در شهرهای کوچک ترکیه اقدام به خرید خانه کنید، با 50 هزار دلار می‌توانید آپارتمان مناسبی خریداری کرده و اقامت موقت بگیرید. اما اگر به خرید آپارتمان در آنتالیای ترکیه یا دیگر شهرهای بزرگ و توسعه یافته مانند استانبول و ازمیر فکر می‌کنید، حداقل میزان سرمایه گذاری شما طبق قوانین جدید سال 2023 باید 75 هزار دلار باشد.

در نظر داشته باشید که با خرید آپارتمان به قیمت 75 هزار دلار تنها اقامت موقت دریافت خواهید کرد. برای اینکه بتوانید این اقامت را به اقامت دائمی در کشور ترکیه تبدیل کنید به این نیاز دارید که ارزش ملک خود را به 400 هزار دلار آمریکایی برسانید. در نظر داشته باشید که برای این کار می‌توانید چندین ملک تهیه کنید که در مجموع ارز 400 هزار دلار داشته باشند.