menu

اجاره خانه در ترکیه

شهر

منطقه

تعداد خواب

تعداد خواب - slider
1اتاق10اتاق

طبقه

طبقه - slider
1طبقه10طبقه

متراژ خانه

متراژ خانه - slider
30متر مربع1000متر مربع
newly-built-or-old-house

مشخصات رفاهی

چک باکس ویژگی‌های خانه

منظره

View

پیش از اقدام برای مهاجرت به کشور ترکیه بهتر است که با شرایط زندگی در ترکیه آشنا شوید. شرایط و قوانین اجاره آپارتمان در ترکیه از نکاتی است که باید به آن توجه کنید. اگر قصد مهاجرت به ترکیه برای زندگی، تحصیل و یا کار دارید، می‌توانید از مشاوره کارشناسان مجرب ما در هلدینگ یاشاگروپ کمک بگیرید.

همچنین می‌توانید از طریق یاشاگروپ اطلاعات مفیدی در مورد با مراحل خرید خانه در ترکیه کسب کنید.

لیست خدمات مجموعه یاشا‌گروپ در زمینه اجاره خانه در ترکیه عبارتند از:

 •  خرید و اجاره ملک در ترکیه
 •  اخذ اقامت
 •  افتتاح حساب بانکی
 •  خدمات صرافی و نقل و انتقالات ارزی
 •  خدمات گردشگری و خرید 
 •  خرید، فروش و کرایه ماشین
 • فروش بلیط
 • ساخت و ساز املاک

برای دریافت مشاوره در مورد هریک از موارد اشاره شده می‌توانید به صورت حضوری به دفا‌تر ما در آلانیا، استانبول، تهران، عمان، اتریش، سوئد و کانادا مراجعه و یا به صورت تلفنی اقدام کنید.

شماره تماس:5013341234-90 

شرایط اجاره خانه در ترکیه

اگر اخباری مبنی بر کلاهبرداری‌ها در اجاره آپارتمان در ترکیه به چند نفر و حتی فروش آن شما را نگران کرده یا در مورد از دست دادن سرمایه‌تان توسط کلاهبرداران با چالش‌هایی روبرو هستید به تیم یاشا‌گروپ برای حفظ و نگهداری از سرمایه خود اعتماد کنید.

برای اجاره ملک در ترکیه حتما باید اقامت ترکیه را داشته باشید که این قضیه با راهنمایی‌های متخصصین ما در هلدینگ یاشا‌گروپ امکان پذیر و آسان خواهد بود. 

در صورتی که اقامت کشور ترکیه را دارید، بهتر است ابتدا شهرها و ملک‌های مختلف را برای اجاره آپارتمان در ترکیه بررسی کنید تا در انتخاب خانه مدنظر دچار اشتباه نشوید. یکی از گزینه‌های مناسب برای شما اجاره ملک در آلانیا است؛ شما می‌توانید از طریق یاشا‌گروپ با گزینه‌های مناسب و قیمت مناسب آشنا شوید.

پیش از اقدام به اجاره آپارتمان در ترکیه بهتر است از وجود مراکز رفاهی و خدماتی مانند فروشگاه، مدرسه (در صورت داشتن کودک) و مراکز بهداشت توجه کنید تا دسترسی راحتی به این موارد داشته باشید. 

پیش از اقدام به نهایی کردن اجاره خانه در ترکیه به نکات مهمی از قبیل:

 • وجود مخزن آب در ساختمان
 •  فشار مناسب آب
 • تسویه بودن قبوض ساختمان
 • نوشتن یک قرارداد اجاره کتبی

توجه کنید اینگونه پس از عقد قرارداد در موارد اشاره شده برای شما مشکلی پیش نخواهد آمد.

البته در صورت همکاری با هلدینگ یاشا‌گروپ، نگرانی از این دست نخواهید داشت و می‌توانید با خیال راحت اقدام به اجاره ملک در ترکیه کنید؛ چرا که کارشناسان ما تمامی این موارد را بررسی می‌کنند تا پس از نهایی شدن با مشکلی مواجه نشوید.

برای اجاره خونه توی ترکیه سردرگمی؟

چرا یاشا‌گروپ مناسب‌ترین مجموعه برای اجاره ملک در ترکیه است؟

هلدینگ یاشا‌گروپ با سابقه طولانی در زمینه خرید و اجاره آپارتمان در ترکیه می‌تواند به شما در پیدا کردن مناسب‌ترین خانه و آپارتمان برای خرید ملک در ترکیه و یا اجاره آن کمک کند و همچنین در این زمینه راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهد.

خدمات گسترده هلدینگ یاشا‌گروپ تمامی نیازهای شما برای داشتن یک سفر لذت بخش و یا مهاجرت دائمی را فراهم می‌سازد که مانع از ایجاد سردرگمی در این مسیر برای شما خواهد شد.

آشنا نبودن شما به عنوان یک فرد عادی به قوانین کشور ترکیه ممکن است برای شما ایجاد مشکل کند، در صورتی که از یاشا‌گروپ راهنمایی دریافت کنید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد و در صورتی که با مشکلی برخورد کنید در سریع‌ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

چگونگی اجاره کوتاه مدت خانه در ترکیه 

تصویر خانه در ترکیه

ترکیه یک کشور توریستی است که سالانه میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان به آن سفر می‌کنند؛ گردشگران ایرانی نیز در این بین قرار دارند. یکی از نکاتی که حین سفر به ترکیه و یا هر کشور دیگر باید در نظر گرفته شود مکانی برای اقامت است، اولین گزینه‌ای که به ذهن هر شخص خطور می‌کند هتل است. با اقامت در هتل می‌توانید از امکانات رفاهی مناسبی که هتل در اختیارتان قرار می‌دهد استفاده کنید؛ اما باید به این نکته توجه کنید که هزینه اقامت در هتل زیاد است و باید بودجه زیادی برای این کار در نظر بگیرید. 

گزینه دیگری هم وجود دارد که اجاره روزانه، هفتگی و یا ماهانه یک خانه است که با توجه به هزینه‌های زیاد یک هتل گزینه‌ای به صرفه و اقتصادی است. 

خانه‌‌های اجاره‌ای از امکانات مناسبی مانند استخر، باشگاه ورزشی و سایر امکاناتی که از یک هتل چند ستاره انتظار دارید برخوردارند. 

این خانه‌ها به صورت مبله ارائه می‌شوند که جای نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارد. هلدینگ یاشا‌گروپ با ارائه این نوع از اجاره خانه، قصد دارد هزینه‌های سفر به ترکیه را برای شما کم و سهولت اقامت در شهر‌های مختلف ترکیه از جمله استانبول و آلانیا را برای شما به ارمغان بیاورد. در نظر داشته باشید که تمامی مراحل به صورت قانونی و با عقد قرارداد صورت خواهد گرفت، پس با خیال راحت از مزیت اجاره کوتاه مدت خانه استفاده کنید.

خوب است بدانید که هلدینگ یاشا‌گروپ در کنار  اجاره ملک در ترکیه به اجاره ماشین نیز می‌پردازد و شما می‌توانید در صورت نیاز از مجموعه ما در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

 قیمت اجاره خانه در ترکیه

قیمت اجاره آپارتمان در ترکیه به فاکتور‌های مختلفی مانند شهر، محله‌ای که ساختمان در آن قرار دارد، امکانات رفاهی موجود و خیلی از موارد دیگر بستگی دارد.

ما در هلدینگ یاشا‌گروپ خودمان را موظف می‌دانیم که شما را در سریعترین زمان و کم هزینه ترین حالت به خواسته ها‌یتان برسانیم و در تمامی مراحل به شعارمان، از ابتدا تا انتها با یاشا‌گروپ پایبند باشیم. 

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ارائه شده در این صفحه با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و با توجه به بودجه موردنظرتان اقدام به اجاره خانه در استانبول و یا دیگر شهر‌های ترکیه کنید. 

مدارکی که هنگام اجاره خانه در ترکیه به آن‌ها نیاز خواهید داشت

تصویر خانه های رنگارنگ در ترکیه

اگر قصد اجاره یک‌ساله خانه در ترکیه را دارید به مدارکی که نام برده می‌شود نیاز پیدا خواهید کرد.

 • پاسپورت شخص اجاره کننده
 • کارت اقامت 
 • پول پیش خانه به همراه اجاره ماه اول 
 • 12 درصد کمیسیون اجاره یک سال خانه
 • مدارک شناسایی مانند کارت ملی و شناسنامه مستاجر و صاحب‌خانه
 • افتتاح یک حساب بانکی در ترکیه به منظور پرداخت اجاره
 • مراجعه به ادارات آب و برق و گاز برای دریافت مجوز استفاده از آن‌ها
 • ارائه سند توافقات دو طرف قرارداد

در صورتی که بخواهید در مدت کوتاه‌تری اقدام به اجاره آپارتمان در ترکیه کنید تنها به موارد زیر نیاز خواهید داشت.

 • پاسپورت معتبر
 • مهر تایید ورود قانونی شما به کشور ترکیه
 • مدارک شناسایی مالک ساختمان و مستاجر
 • پرداخت تمامی مبالغ 

قوانینی که پیش از اجاره آپارتمان در ترکیه باید بدانید!

قوانین اجاره خانه در ترکیه با قوانین ایران تفاوت‌ها و شباهت‌هایی دارد که اگر بر آن‌ها واقف نباشید ممکن است در آینده با مشکل مواجه شوید.

در هنگام اجاره آپارتمان در ترکیه خبری از دادن رهن و یا ودیعه نیست، بلکه تنها باید دو ماه مبلغ اجاره خانه را به عنوان دیپوزیت در اختیار صاحب خانه قرار دهید. هدف از این کار این است که در صورت وارد آمدن خسارتی به خانه صاحب خانه از این پول برای جبران آن استفاده کند. 

نحوه پرداخت اجاره بها در ترکیه به صورت ماهانه است؛ ولی با توجه به شرایط و مدت زمان اجاره خانه ممکن است هفتگی باشد. معمولا برای اجاره خانه به صورت روزانه و یا هفتگی لازم به پرداخت دیپوزیت نیست.

یکی از نکات مهم اجاره آپارتمان در ترکیه که باید به آن توجه شود این است که قبض‌های آب، برق و گاز باید به نام مستاجر باشد. با توجه به این قانون باید پس از نهایی شدن اجاره خانه در ترکیه باید برای فعال سازی این انشعابات به اداره‌های نام برده شده مراجعه کنید. در صورت مشترک بودن آب و برق و گاز در ساختمان نیازی به فعال سازی این موارد نیست.

در صورتی که مالک خانه پس از عقد قرارداد حکم تخلیه خانه را گرفت نگران نباشید، این کار یک در بین اجاره دهندگان خانه در ترکیه رواج دارد و صاحب خانه قصد بدی از انجام این کار ندارد.

در نگهداری از خانه‌ای که اجاره کرده‌اید دقت کنید؛ زیرا در صورت رساندن هرگونه آسیب به خانه هزینه تعمیر آن از شما دریافت خواهد شد.

نحوه فعال کردن انشعابات آب، برق و گاز پس از عقد قرارداد

در ایران مستاجر تنها وظیفه دارد قبوض انرژی را پرداخت کند و این قبوض به نام صاحب خانه است؛ اما در ترکیه متفاوت است و مستاجر پس از اجاره آپارتمان در ترکیه باید به ادارات آب و برق و گاز مراجعه و انشعاب‌های ساختمان را با نام خودش فعال کند.

روند فعال سازی در این ادارات با در اختیار گذاشتن مقداری پول به عنوان ودیعه امکان‌پذیر است که برای ادارات آب و برق حدود 300 لیر و اداره گاز 600 لیر است. 

نکته حائز اهمیت:

حتما پس از اتمام قرارداد اجاره خانه در ترکیه به این ادارات مراجعه کنید و قبوض ساختمان را باطل کنید، پس از باطل کردن قبوض ساختمان مبلغی که در ابتدا به عنوان ودیعه به این ادارات پرداخت کردید به شما بازگردانده خواهد شد.